MEZOTERAPİ

Cildimizin en ince ve en hassas olduğu alanlardan biri göz çevremizdir ve bu bölge yüzümüzün en hareketli yeri olduğu için erken dönemde kırışıklıklar gelişebilir. Ayrıca düzensiz uyku ve beslenme, yorgunluk, alkol alımı, stres , hızlı kilo vermek göz çevresinde koyu halkalanma ve çökük görünüme neden olabilmektedir. Bu durumların tedavisinde görünümün iyileştirilmesi amacıyla bu bölgeye mezoterapi yapılabilmektedir. Göz çevresindeki kozmetik sorunları gidermek amacıyla bu alandaki cilt içine yapılan enjeksiyonlara göz çevresi mezoterapisi adı verilir.

Mezoterapi ürünlerinin temel içeriği hyaluronik asittir. Hyaluronik asit derinin canlı ve nemli görünmesini sağlar. Ayrıca mezoterapi ürünlerinde bulunan mineraller, süksinik asit, çeşitli vitaminler, enzimler ve koenzimler buradaki derinin canlanması, nemlenmesi, kırışıklığın azalmasına katkıda bulunur. Dolaşımın arttırılarak morluk ve halkalanmanın giderilmesine yardımcı olur.

Uygulama Şekli
Göz çevresi öncelikle anestezik kremle uyuşturulur. Cilt uygun şekilde temizlendikten sonra ürün özel iğnelerle enjekte edilir. Bir seans yaklaşık 10-15 dakika sürer. Uygulanacak ürüne göre 2 hafta aralıklarla 1-3 seans şeklinde yapılır. Etkinin devamı için 4-6 ayda bir tekrar uygulama gerekebilir.

Mezoterapi Kayseri
Mezoterapi uygulaması basit bir estetik işlemden öte önemli bir tıbbi uygulamadır. Bundan dolayı, hastalarımıza önerimiz; doktor olmayan kişilere yaptırmaktan kaçınmalarıdır.

mezoterapi

Göz sağlığınızı önemsiyoruz

Pek çok göz hastalığının tedavisinde başarı şansının erken teşhise bağlı olduğunu biliyor musunuz?
Hemen şimdi randevu alın, sağlığınızı ertelemeyin. 

HASTA YORUMLARI

Mutlu Hastalarımız

Türkiye'nin dört bir yanından gelip sağlığına kavuşan mutlu hastalarımızdan gelen mesajlardan bazıları.

* Hastalarımızın bize yazılı olarak ilettikleri mesajlardır. Kanun gereği, fotoğrafları ve kişisel bilgileri gizlenmiştir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Keykubat Mh. Osman Kavuncu Blv. 273/A,
Kadir Has Stadyumu Yanı, Melikgazi / KAYSERİ

Randevu

0352 332 11 38

Instagram

idealgoz

BİZE YAZIN

Aklınızda soru kalmasın. Bize danışın.

İLETİŞİM

Keykubat Mh. Osman Kavuncu Blv. 273/A, Kadir Has Stadyumu Yanı, Melikgazi / KAYSERİ

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • P.tesi - Cuma09.00 - 17.00
  • Cumartesi09.00 - 17.00
  • PazarKapalı